واحدهای سازمانی

واحدهای سازمانی

 • واحد تحقیق و توسعه:

  این واحد با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی و جدیدترین نرم افزارهای کامپیوتری در صنعت فیلتر نقش مهمی در بالا بردن توان کیفیت تولیدات و ساخت محصولات جدید مطابق با نیاز بازار ایفا می کند. این واحد آمادگی دریافت ایده های جدید صنعتی مرتبط و همکاری مشترک جهت اجرایی نمودن و یافتن راه حل های عملی و علمی مورد نیاز را دارد و در همین راستا با برخی شرکت ها ی داخلی و خارجی پیشرودر این صنعت همکاری تبادل دانش دارد.

 • واحد طراحی و ساخت ابزارآلات و تجهیزات

  واحد طراحی و ساخت قالب با همکاری جمعی از مهندسین حاذق و تکنسین های مجرب در زمینه ساخت قالب های پروگرسیسو ، مهندسی معکوس و قطعات مورد نیاز تولید با بهره گیری از ماشین آلات مدرنن و استفاده از فناوری های روز دنیا یکسری نیازهای سازمان را برآورده می سازد و به کمک واحد تحقیق و توسعه در جهت ساخت دستگاهها و ابزارآلات مود نیاز جهت تولیدات مختلف افزایش بهره وری و راندمان ، در تمامی واحد های تولیدی سازمان فعالیت می نماید تا تمامی محصولات جدید با توجه به نیاز مشتری و بازار ششناسایی شده و در کمترین زمان و با بهترین راندمان تولید و بیشترین کیفیت ساخت وارد بازار گردد.

 • واحد کیفیت ( تضمین و کنترل )

  به منظور رقابت در بازار کنونی ، کیفیت به عنوان یکی از ارکان اساسی و شعار سازمانی در تولید محصولات و ارائه خدمات قرار دارد که در این راستا ، همگام با استانداردهای داخلی و جهانی ،توانسته ایم آزمایشگاه پیشرفته و متخصصین مجرب جهت انجام آزمون هاو نیز ،اخذ گواهینامه های الزامی و تشویقی ، مانند استاندارد ملی ،ISOTS 16949, IMS را برنامه ریزی و دریافت نماییم .

  • واحد پرسکاری و قطعه زنی

   این واحد با استفاده از مدرن ترین پرس های هیدرولیک و ضربه ای و قالب های پروگرسیو ، در جهت ساخت قطعات با کیفیت و کاستن خطای اپراتور و افزایش راندمان ، در تولید قطعات شامل انواع درب ضخیم ، پوسته و سری و تهی عامل صافی فعالیت می نماید .

  • واحد المنت سازی ( مونتاژ عامل صافی فیلتر )

   در این واحد به کمک دستگاه های جدید چین کن و اسپیرال اتوماتیک و کوره پخت پیوسته، امکان ساخت المنت مورد نیاز را دارد .لازم بذکر است در تولید المنت های فیلتر امان از بهترین جنس فیبرمتناسب با نوع عملکرد فیلتر ( عامل صافی ) و سری و تهی (نگهدارنده عامل صافی ) آهنی استفاده می گردد.

  • واحد مونتاژ فیلتر روغن

   این واحد مجهز به بهترین دستگاه والس ( مونتاژ درب ضخیم به پوسته ) خودکار (Automatic seaming of filters) می باشد که به صورت پیوسته با اعمال نظارت بازرسان کنترل کیفیت و با کمترین خطای فرآیندی تولید می گردد.

  • واحد رنگ کاری

   این .واحد مجهز به سیستم اتوماتیک پاشش رنگ الکترواستاتیک و با استفاده از ربات هایDry powder ، پودر رنگ را به صورت یکنواخت بر سطح خارجی پاشش نموده که موجب ایجاد رنگ با کیفیت و یکنواخت ( ضخامت یکسان ) می گردد از ویژگی های فیلتر امان پاشش رنگ بر روی لبه والس می باشد که از زنگ زدگی و خوردگی فیلتربه هنگام مصرف در این ناحیه جلوگیری می نماید . در ادامه پس از رنگ ، فرآیند چاپ مارک توسط دستگاهها ی اتومات بر روی فیلتر زده می شود. اتوماسیون خطوط رنگ کاری و چاپ مارک موجب افزایش راندمان و کیفیت و کاهش زمان تولید محصولات و قطعات تولیدی ، ودر نهایت تحویل به موقع به مشتری (OTD ) شده است .

  • واحد ساخت فیلتر هوا

   این واحد از قسمت های کوچکتری مانند قسمت تولید فیلتر هوای سبک هوای سنگین و نیمه سنگین تشکیل شده است