درباره ما

امان فیلتر تولید کننده نمونه انواع فیلتر
  • فیلتر هوا
  • فیلتر سوخت
  • فیلتر کابین
  • فیلتر روغن
  • فیلتر خودروهای سبک
  • فیلتر خودروهای سنگین
  • فیلتر ماشین آلات راه سازی

گروه تولیدی و صنعتی امان فیلتر به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت فیلتر، از بدو فعالیت تا کنون در راستای تحقق آرمان های متعالی خود با فعالیت روز افزون، مرتبا نسبت به طراحی و تولید فیلترهای (روغن، هوا، سوخت و هیدرولیک برای انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه سنگین) هم سو با نیاز بازار ،اقدام نموده است.
ما مفتخریم که بیش از دو دهه در زمینه تولید و عرضه انواع فیلتر برای خودروهای سبک و سنگین، داخلی و خارجی و ماشین آلات صنعتی مشغول به فعالیت هستیم.
معتقدیم با پشتکار، تلاش، افزایش روحیه همکاری در کار گروهی و سطح دانش، افق روشنی برای رشد و توسعه فعالیت خود ایجاد نماییم.
طرح ريزي سيستم كيفيت شركت توليدي امان فیلتر به گونه اي انجام شده است كه الزامات عمومي استانداردهای ISO/TS16949:2009, IMS برآورده شده و نيز بستري مناسب براي تحقق يافتن اهداف كيفيتي سازمان فراهم آید.
گروه امان فیلتر

استراتژی و خط مشی امان فیلتر

رعایت حقوق مشتریان

همسویی با طبیعت

بهبود مستمر محصولات

0
+
نمایندگی فعال
0
سال فعالیت تولیدی
0
مدل خودرو داخلی و خارجی
0
نوع فیلتر خودرو تولیدی

بهبود مستمر کیفیت

در دنیای کنونی کیفیت، به عرصه بی چون و چرای رقابت در تولید کالا و خدمات تبدیل شده است .که بدین منظور شرکت امان فیلتر توانسته است با اخذ استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات و دریافت گواهینامه سیستم یکپارچه اخد مدیریت کیفیت:(MSI) ISO 9001:200، ISO 14001:2004، ISO18001:2007 و ISO/TS16946:2009

بیشترین تنوع محصولات

گروه تولیدی صنعتی امان فیلتر به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت فیلتر از بدو فعالیت تاکنون در راستای تحقق آرمان های متعالی خود با فعالیت روز افزون مرتباً نسبت به طراحی و تولید فیلتر های (روغن،هوا ،سوخت و هیدرولیک برای انواع خودروهای سبک سنگین و نیمه سنگین) هم سو با نیاز بازار اقدام نموده است.

آنچه مشتریان می گویند