درباره ما

امان فیلتر تولید کننده نمونه انواع فیلتر
  • فیلتر هوا
  • فیلتر سوخت
  • فیلتر کابین
  • فیلتر روغن
  • فیلتر خودروهای سبک
  • فیلتر خودروهای سنگین
  • فیلتر ماشین آلات راه سازی

شرکت تولیدی و صنعتی امان فیلتر به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت فیلتر، از بدو فعالیت تا کنون در راستای تحقق آرمان های متعالی خود با فعالیت روز افزون، مرتبا نسبت به طراحی و تولید فیلترهای (روغن، هوا، سوخت و هیدرولیک برای انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه سنگین) هم سو با نیاز بازار ،اقدام نموده است.
ما مفتخریم که بیش از چهار دهه در زمینه تولید و عرضه انواع فیلتر برای خودروهای سبک و سنگین، داخلی و خارجی و ماشین آلات صنعتی و راه سازی و معدنی و کشاورزی مشغول به فعالیت هستیم.
معتقدیم با پشتکار، تلاش، افزایش روحیه همکاری در کار گروهی و سطح دانش، افق روشنی برای رشد و توسعه فعالیت خود ایجاد نماییم.
طرح ریزی سیستم کیفیت شرکت تولیدی امان فیلتر به گونه ای انجام شده است که الزامات عمومی استانداردهای IATF, IMS برآورده شده و نیز بستری مناسب برای تحقق یافتن اهداف کیفیتی سازمان فراهم آید.

استراتژی و خط مشی امان فیلتر

رعایت حقوق مشتریان

همسویی با طبیعت

بهبود مستمر محصولات

0
+
نمایندگی فعال
0
سال فعالیت تولیدی
0
مدل خودرو داخلی و خارجی
0
نوع فیلتر خودرو تولیدی

بهبود مستمر کیفیت

در دنیای کنونی کیفیت، به عرصه بی چون و چرای رقابت در تولید کالا و خدمات تبدیل شده است .که بدین منظور شرکت امان فیلتر توانسته است با اخذ استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات و دریافت گواهینامه مدیریت یکپارچه IMS بر اساس استانداردهای :

ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015 , ISO 45001:2018 ,
, هم چنین دریافت استاندارد IATF: 2016 خودرو سازان .

بیشترین تنوع محصولات

گروه تولیدی صنعتی امان فیلتر به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت فیلتر از بدو فعالیت تاکنون در راستای تحقق آرمان های متعالی خود با فعالیت روز افزون مرتباً نسبت به طراحی و تولید فیلتر های (روغن،هوا ،سوخت و هیدرولیک برای انواع خودروهای سبک سنگین و نیمه سنگین) هم سو با نیاز بازار اقدام نموده است.

آنچه مشتریان می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *